Надеждівська

Сільська рада

Культура

Люди незбагненної долі та багатого таланту.

15 лютого відзначають скорботний день пам'яті воїнів – афганців.

Ти – вічний біль Афганістан,

Ти – наш неспокій.

І не злічить глибоких ран

В борні жорстокій

 І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –

Не всі вернулися сини із тих ночей…

Сьогодні ми зібралися тут, щоб вшанувати наших односельців, які виконували свій інтернаціональний обов'язок, це Мисак Анатолій Степановия, Рагімов Сабіт  Вагітович, та вшанувати    пам'ять  тих, хто поліг на афганській землі. Молоді люди йшли туди не за орденами і медалями, нашим юнакам говорили, що вони виконують інтернаціональний обов'язок, тобто захищають братній народ. Вони вірили. І думали, що продовжують подвиги й славу батьків і дідів, які виконували такі ж обов'язки в Іспанії, Угорщині, Чехії…. Афган плював їм кулями в обличчя. Брудна підступна війна.

12 лютого пройшла виховна година в сільській бібліотеці – філії, а 14 лютого завідуюча бібліотеки, Дирявих О.А. разом з директором сільського Б.К.Сікальчук  Н.І, та волонтерами  бібліотеки  Кіпаренко  К, Романько Н, Сікальчук С, Зимою С, привітали наших воїнів – Афганців святковими листівками, та подарунками.

 В кімнаті – музеї при Надеждівській сільській бібліотеці  – філії було проведено усний журнал, присвячений творчості  Лесі Українки «Вічний живий голос» на свято  завітав колектив дитячого закладу «Калинка» завідуюча Косован  А. Г,  з своєю програмою « В гості до Лесі Українки»    Вихователі закладу прийшли з зачісками, як у Лесі Українки, що придало  заходу ще більше святковості, також запросили працівників сільської ради та сільського голову Чухалова Г.А.  На заході читали вірші  Л. Українки, говорили про її не легку долю, про її творчість, а закінчили захід такими словами:  

Не стерлась райдужна сторінка,

 не вмерла пісня лісова, 

безсмертна Леся Українка,

була і є, повік жива.

Тож не втрачаючи  традиції вирішили розпочати тиждень творчості Т.Г .Шевченка в кімнаті – музеї при сільській бібліотеці.

   

 

На виховну годину « Вшануємо Тараса Шевченка» також запросили колектив дитячого садочка «Калинка», працівників сільської ради, жителів села. Завідуюча бібліотекою  Дирявих О.А перед початком всім присутнім роздала маленькі тексти з інформацією про життя Шевченка, уривки його віршів, тож всі присутні мали змогу прийняти участь в обговорені життя, творчості, Великого поета, художника. Також провели з присутніми літературну вікторину, в якій продовжували рядки відомих віршів, а  ще читаючи рядки відомих віршів, потрібно було відгадати назву вірша.. А на закінчення заходу всі разом прочитали «Заповіт» Тараса Григоровича Шевченка.

Проводячи такі заходи, на які з задоволенням приходять слухачі хочеться подякувати завідуючій дитячого закладу «Калинка» Косован А.Г, вихователям Бондар Н.В, ,Байбузі Н.М, Бородавка О.А, Маєвській Н.О, Колька І.В, працівникам сільської ради, Мостовій, О.В, Нюнько Л.П, Дажук Л.А, Паршенко Л.Г, секретарю сільської ради  Куць Т.С

Увійти